Kurucu  
   

İşletmemiz Söğütlüdere ve Çukurcagözü tesislerinde yıl boyunca üretimini yaptığı yavru ve yumurta ile hem firmanın kendi ihtiyacı olan yavru ve yumurtayı hem de tüm Türkiye’deki alabalık yetiştiriciliği yapan diğer firmalara hammadde temini sağlayarak bu sektörde önemli bir yer almaktadır.

İşletmenin tüm bu tesisleri kendi mülkiyeti olan araziler üzerinde herhangi bir kira vs. yükümlülüğü olmadan kendi öz sermayesi ile kurulmuştur. İşletme tesislerinin kapasitelerini arttıracak şekilde büyütme çalışmaları içindedir. Tüm bu işlemleri yine kendi özkaynakları ile yerine getirmektedir.

Şirket ortaklarını aile bireylerinin oluşturduğu firmanın büyük ortağı olan ABDULLAH ÖZDEMİR ile diğer ortak ÖNDER ÖZDEMİR şirket müdürleri olarak tam yetkilidir. Diğer ortak SEDA ÖZDEMİR ise şirket bünyesinde pazarlama safhasında yönetici olarak yer almaktadır.

Firmamız, her yıl büyüyen üretim ve satış hacmi ile iç piyasada etkin ve itibarlı bir geçmişe sahiptir. İhracatta söz sahibi olmak için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar neticesinde bu güne kadar Avrupa’ya sofralık alabalık ve Azerbaycan’a Türkiye’nin ilk alabalık yumurtası ihracatını gerçekleştirmiştir.

Gelecekte de yapacağı yeni yatırımlarla yerini sağlamlaştırıp Türkiye’nin katma değer yaratan, işgücü sağlayan üretken bir firması olarak yoluna devam edecektir.

 
 
 
BİZE ULAŞIN TELEFON
Tel : 0 252 614 69 49 (pbx)
EMAIL
[email protected]
ADRES
Babataşı Mah.Muhammer AksoyBulvarı.No:2 Fethiye MUĞLA
   
Web Programlama Birdenbire