Faaliyet Raporu  
   

ÖNDER SU ÜRÜNLERİ TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firma 5 ana ayaktan oluşmaktadır:
a) Genel Merkez
b) Söğütlüdere Üretim ve Yetiştirme Tesisleri
c) Çukurcagözü Yetiştirme Tesisleri
d) Sahil Ceylan Yetiştirme Tesisleri
e) Dalaman Bereket Barajı Tesisi

a) Genel Merkez
 
Muğla İli, Fethiye İlçesi merkezinde yerleşiktir. Firmanın karar ve idare merkezi olup kayıtların ve raporların toplandığı birimdir. Satış ve pazarlama, mal alım, proje takip birimidir. 6 personel çalışmaktadır.
 
b) Söğütlüdere Üretim Ve Yetiştirme Tesisleri
 
Muğla ili, Fethiye İlçesi, Söğütlü dere Köyü, Yukarı dere Mahallesinde yerleşik tesislerde yıllık 60.000.000 ad. Yavru alabalık, 100.000.000 ad. Alabalık yumurtası ve 350 ton/yıl sofralık alabalık kapasitesi ile faaliyet göstermektedir. 
 
c) Çukurca gözü Alabalık Yetiştirme Tesisleri
 
Muğla ili, Fethiye İlçesi, Söğütlü dere Köyü, Çukurca gözü Mevkiinde yerleşik tesisler 300 ton/yıl sofralık alabalık yetiştirme kapasitesine sahiptir. 
 
d) Sahil Ceylan Alabalık Yetiştirme Tesisleri
 
Muğla İli, Fethiye İlçesi, Sahil Ceylan Köyü, Koca bük Mevkiinde yerleşik tesisler 950 ton/Yıl sofralık Alabalık yetiştirme kapasitesine sahiptir. Tesislerde üretim tam kapasiteyle gerçekleştirilmektedir. 
 
e) Dalaman Bereket Barajı Tesisi
 
Muğla İli Dalaman İlçesi Bereket Baraj gölü üzerinde kurulu tesis kafes içinde yıllık 500 alabalık yetiştirme kapasitesine sahiptir.
 
Tesislerimizde 8 su ürünleri mühendisi ve 120 kalifiye personel ile yapılan üretim, Gümüş doğa Su Ürünleri A.Ş. Özpekler Su Ürünleri Ltd.Şti. Bağcı Su Ürünleri San. Tic. A.Ş Ertuğ Balık Üretim AŞ.gibi ihracatçı firmalar başta olmak üzere İstanbul, Ankara,İzmir, Konya gibi büyük şehir hallerine gönderilmek suretiyle değerlendirilmektedir. Ayrıca Almanya ve Romanya olmak üzere 2 yurtdışı ülkesine de İhracat yapılmaktadır. Pazarlama, ağırlıklı olarak buzda soğutulmuş taze balığın firma bünyesinde bulunan soğutuculu arabalarla taşınması yöntemiyle yapılmaktadır. 
 
 
 
 
BİZE ULAŞIN TELEFON
Tel : 0 252 614 69 49 (pbx)
EMAIL
[email protected]
ADRES
Babataşı Mah.Muhammer AksoyBulvarı.No:2 Fethiye MUĞLA
   
Web Programlama Birdenbire